Najnowsza sztuka Macieja Kowalewskiego w Teatrze na Woli


W Teatrze na Woli trwają próby do piątkowej premiery spektaklu "Trzy siostrzyczki Trupki", na podstawie najnowszej sztuki Macieja Kowalewskiego. Publiczność zobaczy w przedstawieniu m.in. Ewę Szykulską i Rafała Mohra.

Foo Fighters niespodziewanie wracają. Dowodzona przez Dave'a Grohla formacja rozpoczęła pracę nad nowym albumem. I to z nie byle kim w roli producenta. Debiutancki singel polsko-niemieckiej powermetalowej grupy BĂśrn Again, ukaże się 28 lutego w limitowanej wersji na 7-calowym winylu. Przed wyborami parlamentarnymi w Wielkiej Brytanii, Wyspiarze w internetowej ankiecie wskazali muzyczne gwiazdy, które mogłyby objąć stanowiska premiera.Brytyjski aktor Rupert Everett stwierdził, że jeśli byłoby to w jego mocy, odwołałby planowane na 2012 rok Igrzyska Olimpijskie w Londynie - donosi BBC. Brytyjski aktor dołączy do obsady najnowszego filmu twórcy "Antychrysta". W sklepach jest już płyta "Karinga - Hurra! suplement" grupy Kult, będąca uzupełnieniem albumu "Hurra!".

Wczoraj informowaliśmy, że wśród eurowizyjnych propozycji pojawiła się piosenka "Spin My Ride" Maximussa z gościnnym udziałem Sary May. A dziś możecie posłuchać utworu "Maybe", który śpiewająca blogerka zgłosiła do polskich preselekcji do konkursu.

Słynna płyta "Thriller" została uznana za najlepszy album w dorobku zmarłego niedawno Michaela Jacksona. Anna Rikje Rosenthal, młoda songwriterka i instrumentalistka już w połowie stycznia wyruszy w pierwszą polską trasę koncertową.

Brytyjska piosenka Amy Winehouse podobno pragnie zmienić branżę i spróbować szczęścia jako aktorka. Muzycy brytyjskiej metalowej grupy After Death postanowili, że nie przerwą trasy po Ameryce Południowej, mimo tragicznej śmierci gitarzysty i zaginięciu basisty. Ben Barnes i Krysten Ritter dołączyli do obsady filmy "Killing Bono" o początkach kariery grupy U2.Popularny kompozytor za występy dla Polonii w USA i Kanadzie zgarnie milion złotych. Alicia Keys zamierza eksperymentować z różnymi stylami i gatunkami, by poprawić zdolności kompozytorskie. 27-letni nauczyciel nowym idolem Brytyjczyków. Charyzma, luz i świetny głos - to wszystko zaprezentował Danyl Johnson programie "The X Factor".

Raper kontra ochroniarze. Zobacz!


DMX nie został wpuszczony przez ochroniarzy na scenę. Dlaczego?

Exodus zagra w Polsce


Legenda thrash metalu, grupa Exodus wystąpi w lipcu na dwóch koncertach w Polsce.

Sukces Szkoły Andrzeja Wajdy w Monachium


Wyprodukowana w Szkole Andrzeja Wajdy, w ramach programu "30 minut", fabuła Nory McGettigan "Jak to jest być moją matką" zdobyła pierwszą nagrodę na festiwalu filmowym w Monachium. Dokument "Henio, idziemy na Widzew" Michała Jóźwiaka zajął trzecie miejsce.

Pattinson broni Stewart


Robert Pattinson wziął w obronę filmową partnerkę z sagi "Zmierzch"- Kristen Stewart - która w jednym z wywiadów porównała życie w blasku fleszy do "gwałtu".

Woody Allen i Caravaggio


Woody Allen ze swą rodziną zwiedził w czwartek obleganą nieprzerwanie od półtora miesiąca wystawę dzieł Caravaggia w Rzymie. Ekspozycję 24 arcydzieł amerykański reżyser obejrzał po jej zamknięciu dla publiczności, a oprowadził go po niej asesor do spraw kultury we władzach Wiecznego Miasta.